fbpx

HISPAANIA

Reisisihtkoht Hispaania pakub laias valikus erinevaid puhkamisvõimalusi nii peredele, noortele, noorpaaridele ja absoluutselt igaühele. Iga hetk Hispaanias on täis eredaid värve, flamenco helisid ja soolast mereõhku. Puhka Hispaanias – Bracelonas või Costa Dorada piirkondades.

Puhates Hispaanias on lausa kohustuslik külastada imelist Kataloonia pealinna Barcelonat. Palju ajaloolisi paiku, arhitektuurimälestisi, vanu kvartaleid, suveniiripoed pakuvad teile rohkesti avastamisrõõmu. Ajaloolise Barcelona keskus on gooti kvartal, kus asub majesteetlik gooti katedraal. Läheduses on : kuninga väljak, suur palee, Barcelona piiskopkonna muuseum ja muud väärikad ehitised. Las Ramblas asub linna südames. Siin toimetavad kunstnikud, elavad skulptuurid, suveniir- ja lillekauplused, pidulikud rongkäigud ja fiestad. Boulevard algab Canaletes ‘purskkaevuga ja lõpeb majesteetliku 87-meetrise mälestusmärgiga Christopher Columbusele. Kolonni sees on lift, mille abil saate tõusta  vaateplatvormile, kust avaneb linna panoraamvaade. Barcelonat peetakse modernistliku arhitektuuri keskuseks, kus on hulgaliselt vapustavaid ehitisi. Neist tuntumad on 17 hektari suurusel park Güell alal, kus on ühendatud elamud ja aiad ning kuulus Sagrada Familia, mille ehitus algas 1882. aastal. Soovitame ronida Montjuici mäele, kus asub botaanikaaed, mis jaguneb kaheksaks kliimavööndiks; külastada Katalaani kunstniku Joan Miro muuseumi; tutvuda Montjuicu kindlusega. Mäe jalamil asuvad vapustavad laulvad purskkaevud. Kui plaanite lastega puhkust Barcelonas, siis on see hea valik. Lõbustuspark Port Aventura, asub 40 minuti kaugusel Kataloonia pealinnast. Lapsed saavad käia loomaaias, kus elab üle 400 loomaliigi. Linna akvaariumis elab üle 8000 asuka kogu maailmast. Nii väikeste kui ka täiskasvanute jalgpallifännide jaoks on avatud Barcelona FC interaktiivne muuseum. Tore šokolaadimuuseum rõõmustab väikeseid reisijaid, kus näete magusaid maale ja skulptuure, õppida huvitavaid ajaloolisi fakte ja proovige Azoce lemmikut – Xocoatl.
Costa Dorada asub Vahemere rannikul ja ulatub Barcelonast Tarragona provintsi piirini. Tänu ainulaadsetele geograafilistele asukohale ja pehmele Vahemere kliimale on see koht muutunud tõeliseks paradiisiks. Costa Dorada liivarannad on laiad ja meri on madal, mis sobib ideaalselt puhkuseks lastega. Hulgaliselt erinevaid lõbustusparke, kohvikuid, restorane, diskosid ja ööklubisid pakuvad meelelahutust nii noortele kui täiskasvanutele. Puhkus Costa Doradas pakub avastamisrõõmu ka ajaloo- ja kultuurihuvilistele. Ekskursioonid  Montserrati mäele, Kirikutes kõlab poistekoori laul ning huvilised saavad näha oma silmaga Neitsi Maarja kuju ja palju muud põnevat. Costa Dorada on tuntud  oma kuulsa PortAventura kogupere lõbustuspargiga (https://www.portaventuraworld.com/en) , mida peetakse Hispaania Disneylandiks ning mis on Euroopa suuruselt teine ​​lõbustuspark. Lastele pakub rõõmu Aqualeoni veepark (https://www.aqualeon.es/en/) ja mini-loomaed El Vendrellis ja Aquopolic’i veekeskus La Pineda. Lisaks saavad lapsed kaasaelada vaatemängulisele rüütliturniirile, millele järgneb rahvuslik õhtusöök, tulise flamencoga balleti Queta Barcelo esituses. Aktiivse puhkuse eelistajad saavad tutvuda lähiümbrusega ning teha väljasõite.  Rongiga pääseb Barcelonasse ja tutvuda  ühe Hispaania ilusaima linnaga.

Hispaania ootab teid!

Palun edastage meile päring ning saadame teile personaalse pakkumise.

*Hispaania reisid on liinilendude põhised. Kohapeal puudub eestikeelse reisisaatja teenus.